Avaleht
Narrow screen resolution Wide screen resolution

ROPK login

Hetkel lehel

None
2015. aasta hooajaks valmistumine
esmaspäev, 19 jaanuar 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Kodumaise navigatsioonihooaja avamiseni on veidi üle kolme kuu aega. Paras aeg on hakata noorsportlastel oma hooaja võistluste ja treeningutega tutvuma. Selleks on Eesti Jahtklubide Liidu kodulehel võistluskalender, kus on tähtsamad võistlused kenasti kättesaadavad. http://www.puri.ee/kalender/

Tähtsamad võistlused on Eesti meistrivõistluste sarja etapid. Need võiks kindlasti ka noorsportlasel oma isiklikus võistlusplaanis olla. Ja et hooajal vähem muretsemist oleks, saab ka varakult läbi arutada oma klubist kaugemate regattide puhul paatide logistika ning elamise leida.   

Kes planeerivad  Saaremaa merispordiseltsi regatile minna mai lõpus, siis Kuressaares asuv Grand Rose SPA pakub ROPK õpilastele ja peredele soodustingimustel majutust:

Hind DBL toale N-R maksab 50 EUR/öö ja R-P 75 EUR/öö kahele, laps (kuni 15a) lisavoodil 15 EUR
Deluxe tuba 110 EUR/öö + laps lisavoodil 15 EUR/öö
Broneeringut tehes palun mainida ROPK erihind:
Grand Rose SPA Hotel
Tallinna 15, Kuressaare 93811
Tel              666 7000
E-post: 
E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud
www.grandrose.ee


Kommentaarid Loe edasi...
Spordiarst
teisipäev, 13 jaanuar 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Spordiarsti meditsiinilise kontrolli nimekirja ja kellaajad leiate tabelist.

Tuletame meelde, et uuringutele minnes on vaja kaasa võtta spordiriided, vahetusjalanõud ning visiiditasu 5€. Välja printida ankeet, ära täita ja lapsevanema allkirjaga kinnitada. Ankeedi leiad spordimeditsiini sihtasutuse kodulehelt.

Kui kokkulepitud uuringute aeg ei sobi, siis võtke administraatoriga ühendust (telefonil 699 6515 või 699 6545 ) ja paluge uuringute aega võimalusel muuta.

Küsimuste korral võite ka treeneritelt nõu küsida.  

 

Kommentaarid Loe edasi...
Meenutusi 2014 aasta hooajast
esmaspäev, 29 detsember 2014
 

Kirjutas Raivo Randmäe,


Kui aasta hakkab lõppema, siis tehakse ikka veidi tagasivaatavat kokkuvõtet läinud aastast. Meie klubi sportlaste ja treenerite tegemistele tagasivaadates tulevad meelede paljud toredad asjad. Kellele oli see lõppenud aasta esimene võistlushooaeg, kellele tähendas see esimest poodiumikohta, esimest välisregatti või ka esimest kogemust väljaspool Tallinna purjetamist. Oli nii tuulevaikust kui ka tormisemaid merepäevi. Neid sündmusi on niivõrd palju, et kõiki on raske meenutada. Esimese asjana tulevad meelde Zoom8 paadiklassi EM võistlused Rumeenias, kus Mustal merel purjetades tegid head tulemused Jakob ja Julius, ning omamoodi tore oli, et noored sportlased said purjetada merel, millest vanema generatsiooni purjetajad nii palju lugusid on rääkinud. Meelde tulevad veel ühised treeninglaagrid Zoom8  ja Laser paadiklassidele Tallinna lahel. Kindlasti meenub ka paljudele tuulevaiksete ilmadega SUP’i sõidud ja teatevõistlused jõe peal, mai kuu udused ilmad, kus ühel korral lausa põgenesime udu eest mereväravate taha jõepeale peitu. Kindlasti tuleb paljudele meelde sügisene üritus nimega Bart’s Bash, mille raames leidis aset omamoodi huvitav regatt – stardis olid Optimistid ja suured avamerejahid kõrvuti. 2014 aasta läheb ka ajalukku sellega, et taas oli Pirital uus algajate rühm uue treeneriga, kui Anne-Mari Luik alustas treenerina ja noored oma esimesed paudid-halsid Pirita jõel tegid. Viimsi poolsaare idakaldal Leppneemes jätkusid edukalt noorpurjetajate treeningud, kus osad sportlased tegid oma esimesed sõidud ka Laser ja Zoom8 paadiklassidel. Samas valmis seal ka osaliselt suur osa planeeritavast muulist, mis teeb sadamasse sisse- ja väljasõitu purjetajatele ohutumaks.

Regattidest tulevad veel meelde RS Feva MM võistlused Prantsusmaal, kus Markus ja Uko olid väga lähedal poodiumi kohale ning sõitsid välja seni parima Feva klassi MM tulemuse – 6-koht!  Oma esimese tiitlivõistluste kogemuse said ka OM paadiklassidel purjetanud noored, kes osalesid Laser Standard ja Radial juunioride MM võistlusel Prantsusmaal.  Või siis veel Karl ja Tavo, kes oma esimesed kogemused said Poolas Laser Radiali EM võistlustel. Ning Marcus, kes käis Iirimaal Optimisti paadiklassi EM võistlustel. Rääkimata Karl-Martin Rammost ja Lauri Väinsalust, kes osalesid mitmel maailmakarika etapil ning ka MM võistlustel.  Ja nii edasi ... ja nii edasi ja nii edasi...

Kui navigatsioonihooaeg läbi sai, tunnustasid ka teised parimaid purjetajaid. Meie klubi sportlasi autasustati Eesti Jahtklubide Liidu poolt igaaastasel hooaja lõpetamisel, kus karikasarja tulemuste järgi said autasud Liis Annus, Liisi Mari Nurmetalo, Erik Iida, Aleksander Mustassaar, Mikael Ristmets, Daniel Tõevälja, Annegret Unnuk, Jakob Haud, Kristian Raus, Martin Aruja, Mihkel Väli,  ning meie klubi sportlaste tulemused olid nii head, et klubide arvestuses tuli ROPK 2014 aasta võitjaks. Viimsi vald valis aasta parimad sportlased, kus autasustati Jakobit kui valla parimat noorsportlast ja Karl-Martinit kui valla parimat meessportlast. Kui Eesti olümpiakomitee valis 27. detsembri galaüritusel „Eesti sporditähed“ oma parimad, tutvustati rahvale ka Eesti spordi 2014 aasta kokkuvõtvat raamatut, kus pildile on jäänud ka Jakob ja Julius.

Üldiselt oli üks äärmiselt sündmusterohke aasta, mis on meie – treenerite, sportlaste, lastevanemate, abistajate ja toetajate ühine saavutus. Siirad tänud kõigile asjaosalistele ning hoiame siis ka järgmisel aastal teineteisel silma peal, et keegi üle ei pingutaks või hoopis loorberitele puhkama ei jääks!

Vaata ka pilte Facebooki lehelt!


Kommentaarid Loe edasi...
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 17 - 20 - 256

Oluline info

Talv 16/17
 

Kasutajate fotogaleriid

 

Külalisi leheküljel