Avaleht arrow Uudised
Narrow screen resolution Wide screen resolution

ROPK login

Hetkel lehel

None
Uudised


Muudatused tunniplaanis pühade ajal
Viimased uudised
neljapäev, 17 detsember 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Seoses jõulude ning aastavahetusega on mõningased muudatused ka meie tunniplaanis.

24, 25 ja 27 detsember jäävad kõik trennid pühade ajal ära. Soovitame iseseisvat vabas õhus liikumist, metsajooksu ja muid aktiivseid ja lõbusaid tegevusi.

29. detsembril jääb ära Viimsi kooli spordikompleksis õhtune jõusaal ja ujula. Selle asemel saab tulla ujulasse kas päeval kell 15:30-16:30 või siis saab tulla ka TOP ujulasse Pirital E 28. dets kell 17:30 - 19:00 ning K 30. dets kell 18:00 - 19:00.

31. detsember, 1. ja 3. jaanuaril treeninguid ei toimu. Ka siis võiks hea tava kohaselt iseseisvalt sportlikku joont hoida metsajooksu, jalutamise või mõne muu sportliku tegevusega.

Kui on küsimusi, siis helistage treeneritele.

Head aasta lõppu ja ilusat jõuluaega! 

Kommentaarid Loe edasi...
Purjetamise hooaja lõpupidu ja jõulupeod
Viimased uudised
neljapäev, 19 november 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Suuremate paadiklasside (Laser, RS Feva, 29er, Zoom8) 2015 aasta purjetamishooaja pidulik lõpetamine ja parimate autasustamine toimub 29. novembril kell 15:00 - 17:00 Eesti Kunstimuuseumis (Kumu, Weizenbergi 34).

Algajate ning Optimisti paadiklassi sportlaste jõuluõhtu, hooaja lõpuõhtu ning parimate autasustamine toimub 05. detsembril kell 13:00 - 15:00 samuti  Eesti Kunstimuuseumis (Kumu, Weizenbergi 34).   

Kui keegi ei saa mingil põhjusel oma rühma või paadiklassi lõpuõhtul osaleda, siis andke sellest treeneritele võimalikult vara teada.  

Kommentaarid Loe edasi...
Laspe/harrastaja spordiklubi kinnitamine 2018
Viimased uudised
esmaspäev, 02 november 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,


Iga-aastane lapse spordiklubi kinnitamine on ka seekord kätte jõudnud. Kes on eelnevatel aastatel sellega tegelenud, teavad mis ja kuidas. Kellel esmakogemus, siis lugege rahulikult juhised ja selgitused läbi ning vajadusel küsige treeneritelt abi. 

Sporditegevuse toetus on ettenähtud  spordiklubidele ja –koolidele 4 – 19 aastaste laste ja noorte sporditegevuse korraldamiseks. Harrastaja sporditegevuse toetamiseks peab lapsevanem või harrastaja seaduslik esindaja või vähemalt 18 aastane harrastaja ise määrama ühe organisatsiooni, kellele toetust antakse. Selleks tuleb teha harrastaja nime juures vastav märge ühe organisatsiooni kasuks.

Kogu toiming ise võtab aega u. 1 minut ja seda saab teha läbi kodanikuportaali x-tee päringute süsteemi, läbi Tallinna kodulehe või läbi internetipanga.

Lapse/harrastaja elektrooniline autentimine läbi kodanikuportaali

Teovõimeline harrastaja või harrastaja seaduslik esindaja (üldjuhul lapsevanem) peab läbi kodanikuportaali http://www.eesti.ee/ elektrooniliselt kinnitama, millisele spordiklubile või -koolile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnituse peab tegema ka juhul kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja. Ka eelmine aasta juba kinnituse teinud lapsevanemad/sportlased peavad uue kinnituse tegema.

Otseteed (3 erinevat võimalust) :

Link Tallinna kodulehel

Lapsevanemale

Täisealisele harrastajale


Kommentaarid Loe edasi...
Talvine tunniplaan 2015 - 2016 perioodil
Viimased uudised
esmaspäev, 26 oktoober 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Tunniplaan 2015 november - 2016 aprill.

Kui tunniplaani osas on küsimusi, siis helistage, kirjutage treeneritele. 

Head harjutamist.

Kommentaarid Loe edasi...
Septembri treeningud
Viimased uudised
laupäev, 29 august 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Septembris toimuvad treeningud pealelõunasel ajal ning tutvuge tunniplaaniga.

Tuletame meelde ka septembri võistlused:

Pärnu sügisregatt (Optimist, Zoom8 ja Laser 4,7) 11.-13. september
Tallinna nädala regatt (Kahesed paadid RS Feva ja 29er, OM paadid Laser, Radial ja Finn) 18.-20. september

Võistluste ajakava ja juhendid saate puri.ee kodulehelt. Ärge unustage õigel ajal soodsama stardimaksuga registreerimist!

Nagu ikka on septembri lõpus ka paatide korrastamine, pesu ja siseruumidese tõstmine. Sellekohase täpsema info edastame trennides.

Oktoobris toimub Rootsis Saltsjöbadenis KSSS klubis ka suur regatt, kus saavad enamus paadiklasse võistelda ning oma hooaega veel pikendada, kellel huvi, siis tutvuge KSSS Olympic regatta võistlustega KSSS klubi kodulehel http://www.ksss.se/en/

 

Kommentaarid Loe edasi...
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 6 - 10 - 256

Oluline info

Talv 16/17