Avaleht arrow Blog
Narrow screen resolution Wide screen resolution

ROPK login

Hetkel lehel

None
Kõik bloggid, ilma piltideta
Purjetamishooaja algus
kolmapäev, 25 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Ilmad juba soojemad ja pikk talvine ettevalmistusperiood on kohe-kohe läbi. Nüüd on aeg talvel kogutud jõudu ja tarkust rakendama hakata veepeal. Selleks ootame abilisi Piritale paatide väljatõstmisele ja platsi/kuuride korrastamisele pühapäeval (29. aprill) kell 16:00. See tähendab, et nii korvpall kui akrobaatika veel viimast korda toimuvad ja peale seda kohtume juba jõe ääres.

Oma isiklikke paate saab alates laupäeva õhtust Piritale tuua, aga peab arvestama, et sadamas käib suurte jahtide vettelaskmine ja autoga ei ole nii lihtne paadiplatsile saada, parem kui paadid tuuakse Piritale kas pühapäeval või esmaspäeval.

Esmaspäeval (30. aprill) toimub TOP'i ujula Optimisti algajatele ja kõikidele nendele, kellel ei ole võimalik veepeale minna. Kõik ülejäänud, kes tahavad paatidega tegeleda või sobiva ilma korral veepeale minna, algab trenn kell 16:00.

Teisipäev (1. mai) on planeeritud nii, et sobiva ilma korral saame minna veepeale ja teha esimese korralise trenni. 10:00 - 13:00 on trenni oodatud Optimisti võistlejad ja algajad. 14:00 - 17:00 on trenni oodatud Zoom8, Laser ja kahemehe paadid.

Tutvuge kindlasti ka mai kuu tunniplaaniga, mis hakkab kehtima teisest maist.

 

Kommentaarid Loe edasi...
Raudmehe võistlus 2012
teisipäev, 17 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Kevad käes ja talv läbi trenni tehtud, aeg oma füüsiline/vaimne vorm enne purjetamishooaega üle kontrollida.

Juba neljandat korda toimuval reudmehe võistlusel saavad osaleda kõik spordikooli õpilased. Võistlustel tänavu ei ole kindlat ajakava, teeme jooksvalt alad trennis läbi ja kellel oma eelmise aasta tulemused meeles, või saate kodulehelt need üles otsida, siis saate võtta eesmärgiks ise-endast võitu saamise.

Võistluste tutvustus ja alad: raudmees 2012

 

Kommentaarid Loe edasi...
Tunniplaani muudatus!
reede, 13 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,


Kuna Pirita Majandusgümnaasiumis toimuvad 15. aprillil (pühapäev) spordivõistlused, siis meie korvpallitunnid jäävad kahjuks ära. Aga see ei keela iseseisvalt metsajooksu või rattasõitu teha, vastavalt ilmale ja võimalustele.
Kommentaarid Loe edasi...
Markus Lilienthal võistles Optimisti Magic Marine regatil Hollandis
reede, 13 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

5.-9. aprillil toimus Hollandis Brassemermeeris Optimisti paadiklassi regatt nimega 27th Magic Marine International Easter Regatta. Võistlustest võttis osa 264 noorpurjetajat 13 eri riigist (Holland, Inglismaa, Belgia, Saksamaa, Rootsi, Soome, Eesti, Portugal, Iirimaa, Norra, Šveits, Ameerika Ühendriigid ja Tšehhi). Võistluse esimese seitsme kvalifikatsioonisõitude tulemusena sõitis finaalpäeval kuldlaevastikus ka ROPK õpilane Markus Lilienthal. Finaalpäeval oli laevastik jagatud kolmeks fliidiks. Lisaks Markusele osalesid võistlustel veel Saaremaa Merispordi Seltsi ja Pärnu Jahtklubi noorpurjetajad.

Võistluste koduleht ja info: http://www.optimist.nl/Default.aspx?ID=75&M=News&PID=21&NewsID=588

Tulemused: http://www.sportinschrijving.nl/uitslagen/zwuitslag.php?id=ff701787c9758a19

Kommentaarid Loe edasi...
Zoom8 paadiklassi EM võistlused Hispaanias
kolmapäev, 11 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Hispaanias Palamose linnas toimusid 3-8. aprillil Zoom8 paadiklassi EM võistlused. Regatist võttis osa 43 noormeest ja 31 neiut, sportlasi oli võistlustel üheksast riigist, esinatud oli Austria, Taani, Hispaania, Eesti, Soome, Norra, Rumeenia, Venemaa ja Rootsi. Eestist oli võistlustel ROPK õpilased Kätlin Tammiste, Georg Haud ja Jaan-Erik Pihel.

Kokku peeti 12 sõitu väga erinevates tingimustes, oli muutliku suunaga vaikset tuult 2,3-3,3 m/s ja osad sõidud toimusid tugeva tuule ja suure vahemere lainega, tuule iilid ulatusid kuni 15 m/s. Võistlused tegi keeruliseks tugev hoovus, mis kohati lükkas sportlased üle liini ja tegi võistlemise huvitavamaks ning kes hoovustega ei arvestanud jäid hätta.

Tüdrukute arvestuses sai Kätlin kokkuvõttes teise koha ja Georg samuti oma laevastikus teine. Jaan-Erik, kes tegi mõned väga head ja targad sõidud, kuid samas tulid sisse ka mõned kohad teises kümnes, oli kokkuvõttes regati kümnes noormees.

Kõik sportlased tulid väga hästi keeruliste, kuid õpetlike ilmastikuoludega toime ja regatti tuleb lugeda igati õnnestunuks.

Sportlasi oli kohapeal abistamas Teet Tammiste, Tiina Pihel ja Mati Tusov. Varustuse transpordil Eestist Hispaaniasse ja tagasi aitas autojuhi rasket koormat kanda Mihkel Sepp. Suured tänud kõikidele abistajatele ja toetajatele.

Võistluste tulemused ja info: http://www.cvpalamos.org/zoom8european/

kik.jpg

Kommentaarid Loe edasi...
Mikael Ristmets osales Itaalias Garda järvel suurimal Optimisti paadiklassi võistlusel maailmas
kolmapäev, 11 aprill 2012
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Itaalias Garda järvel toimus juba 30-ndat korda Lake Garda Meeting Optimist Class võistlus, mis on kantud ka Guinessi rekorditesse kui suurima osalejate arvuga regatt. Võistlustest võttis osa 1067 noorpurjetajat üle 40 riigi, nende seas ka ainuke Eesti esindaja ROPK õpilane Mikael Ristmets.

Võistluste koduleht ja tulemused: http://www.fragliavelariva.it/en/regatta/807/view

mikael.jpg

Kommentaarid Loe edasi...
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 81 - 90 - 259

Oluline info

Talv 16/17
 

Kasutajate fotogaleriid