Avaleht arrow Blog
Narrow screen resolution Wide screen resolution

ROPK login

Hetkel lehel

None
Kõik bloggid, ilma piltideta
Harrastaja spordiklubi kinnitamine 2018
laupäev, 15 oktoober 2016
 

Kirjutas Raivo Randmäe,


Iga-aastane lapse/spoetlase spordiklubi kinnitamine on ka seekord kätte jõudnud. Kes on eelnevatel aastatel sellega tegelenud, teavad mis ja kuidas. Kellel esmakogemus, siis lugege rahulikult juhised ja selgitused läbi ning vajadusel küsige treeneritelt abi. 

Sporditegevuse toetus on ettenähtud  spordiklubidele ja –koolidele 4 – 19 aastaste laste ja noorte sporditegevuse korraldamiseks. Harrastaja sporditegevuse toetamiseks peab lapsevanem või harrastaja seaduslik esindaja või vähemalt 18 aastane harrastaja ise määrama ühe organisatsiooni, kellele toetust antakse. Selleks tuleb teha harrastaja nime juures vastav märge ühe organisatsiooni kasuks.

Kogu toiming ise võtab aega u. 1 minut ja seda saab teha läbi kodanikuportaali x-tee päringute süsteemi, läbi Tallinna kodulehe või läbi internetipanga.

Lapse/harrastaja elektrooniline autentimine läbi kodanikuportaali

Teovõimeline harrastaja või harrastaja seaduslik esindaja (üldjuhul lapsevanem) peab läbi kodanikuportaali http://www.eesti.ee/ elektrooniliselt kinnitama, millisele spordiklubile või -koolile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnituse peab tegema ka juhul kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja. Ka eelmine aasta juba kinnituse teinud lapsevanemad/sportlased peavad uue kinnituse tegema.

Otsetee :

Link Tallinna kodulehel  


Kommentaarid Loe edasi...
Talvine tunniplaan 2016/2017
laupäev, 15 oktoober 2016
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Alates novembrist toimuvad sisetreeningud talvise tunniplaani alusel.

Tunniplaan 2016/2017 

Kommentaarid Loe edasi...
Septembri tunniplaan ja olulisemad kuupäevad
reede, 02 september 2016
 

Kirjutas Raivo Randmäe,


Olulisemad kuupäevad septembris:


9.-11.september – Pärnu sügisregatt (treeninguid Pirital ei toimu)

16.-18.september – Tallinna purjetamisnädal (treeninguid Pirital ei toimu)

26. september – viimane veetreening sel hooajal

27.-29. september – paatide pesu, pakkimine, isiklike paatide ja riiete koju viimine, kappide tühjendamine/korrastamine

30. september – paatide sisse tõstmine, platsi korrastamine

 

Tutvuge ka septembri tunniplaaniga

Küsimuste korral helistage/kirjutage treeneritele.  

Kommentaarid Loe edasi...
2016 aprill-mai kuu periood ja uus suvine tunniplaan
esmaspäev, 06 juuni 2016
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Võib öelda, et ROPK 19.-nda purjetamishooaja esimene etapp, mis algas osadel juba märtsis, on nüüd just läbi saanud, mil peeti Saaremaa Merispordi seltsi regatt. Märtsis käisid meie klubi purjetajad Jakob Haud, Johannes H. Pukk, Hugo R. Vaino ja Kaspar Raus Hispaanias Zoom8 paadiklassi treeninglaagris ja Euroopa meistrivõistlustel. Aprillis käisid Laser paadiklassi sportlased Mikael Ristmets, Markus Lilienthal, Liise Köösel, Annegret Unnuk, Georg Haud ja Martin Aruja Prantsusmaal Hyeres'es treeninglaagris ning Eurocup Hyere võistlustel. Aprilli keskel hakkasime tublimatega juba Pirital veepeal käima ning mai alguses sai veetreeningute hooaeg ametlikult avatud. Mai alguses käisid ka Hugo Rasmus Vaino ja Uko Rasmsus Tiidemann RS Feva paadiklassi Euroopa meistrivõistlustel Tsehhis Lipno järvel, kus olid rasked ilmastikuolud ning poisid saavutasid kokkuvõttes neljanda koha. Jakob Haud käis veel  mai alguses Soomes Helsingis Helly Hansen Cup nimelisel regatil, kus viimase päeva viimaste heade sõitudega teenis ta välja esikoha. Mai kuus peeti ka pikima tradistsiooniga regatt Eestis - Kuldseekli Regatt Taavo Oru mälestuseks. Väga edukalt purjetasid regatil Zoom8 sportlased, Jakob Haud ja Marcus Univer saavutasid kaksikvõidu ning Johannes H. Pukk oli neljas, ning tüdrukutest oli kokkuvõttes teisel kohal Liisa Annus. Optimisti paadiklassi sportlased Aleksander Kuusik, Georg Erik Ristal ja Luca Remmel tegid nii head sõidud, et üle pika aja (alates 2002. aastast) saavutas meeskondlikus arvestuses ROPK klubi esimese koha ja klubile anti ka kuldseekli rändauhind. Äsja lõppenud SMS regatil osales ROPK klubist 48 sportlast. Zoom8 ja Laser Standard paadiklassides saavutasid üldarvestuses kolmikvõidud ROPK sportlased, poodimile said veel ka Laser Radiali poisid ja tüdrukud ning Zoom8 ja Optimisti paadiklassi poisid ja tüdrukud.
 
ROPK treenerid tänavad kõiki lapsevanemaid ja abilisi, kes on eelpool mainitud ettevõtmisele kaasa aidanud ning proovime üheskoos edaspidi vähemalt sama edukad olla.
 
Alates 10. juunist kehtib ka uus suvine tunniplaan. Tutvuda saab nii kodulehel, kui ka õppeklassides teadetetahvlitel.
 
Kommentaarid Loe edasi...
2016 purjetamise hooaja alustamine
teisipäev, 26 aprill 2016
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Alustame purjetamise hooajaga!

Osad sportlased on juba kaks nädalat edukalt veepeal käinud, ning viimane aeg on teha ettevalmistused veetreeningute alustamiseks mai kuus.

29. aprill teeme vanemate sportlastega Pirital paatide väljatõstmise, paneme varustuse oma õigele kohale ja teeme õppeklassid korda. Alustame korrastustöödega kell 16:00. Kuna tööd teeme õues, siis riietuge vastavalt ilmale - parem soojemalt kui et külm hakkab.
29. aprillil õuetrenni metsajooksu ja Velotreki jalgpalliga ei toimu.

01. mai saavad kõik oma paadid üles taageldada ning asjad kappidesse tuua ja kes selleks ajaks juba valmis on ja ilm lubab, siis teeme ka esimese ühistreeningu veepeal. Esimesel mail alustame kell 11:00.

Alates mai kuust hakkab kehtima ka uus tunniplaan . Vaadake tunniplaan üle ja kui on küsimusi, siis suhelge treeneritega.

Head algavat purjetamishooaega!

ROPK treenerid.  

Kommentaarid Loe edasi...
Muudatused tunniplaanis pühade ajal
neljapäev, 17 detsember 2015
 

Kirjutas Raivo Randmäe,

Seoses jõulude ning aastavahetusega on mõningased muudatused ka meie tunniplaanis.

24, 25 ja 27 detsember jäävad kõik trennid pühade ajal ära. Soovitame iseseisvat vabas õhus liikumist, metsajooksu ja muid aktiivseid ja lõbusaid tegevusi.

29. detsembril jääb ära Viimsi kooli spordikompleksis õhtune jõusaal ja ujula. Selle asemel saab tulla ujulasse kas päeval kell 15:30-16:30 või siis saab tulla ka TOP ujulasse Pirital E 28. dets kell 17:30 - 19:00 ning K 30. dets kell 18:00 - 19:00.

31. detsember, 1. ja 3. jaanuaril treeninguid ei toimu. Ka siis võiks hea tava kohaselt iseseisvalt sportlikku joont hoida metsajooksu, jalutamise või mõne muu sportliku tegevusega.

Kui on küsimusi, siis helistage treeneritele.

Head aasta lõppu ja ilusat jõuluaega! 

Kommentaarid Loe edasi...
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 1 - 10 - 259

Oluline info

Talv 16/17
 

Kasutajate fotogaleriid